دوشنبه 27 دي 1395بازگشت

دیلت کردن تمام اطلاعات اینترنت

دوشنبه 27 دي 1395به راحتی از شر اطلاعاتتان در اینترنت خلاص شوید...


گاهی دیگر از اینکه در اینترنت باشی خسته می شوی و انگاه است که تصمیم به شروع دوباره و زندگی بدون اینترنت میگیری ...

اما تو سالهاست که در شبکه های مختلف سایت ها و آپ هایمختلف حضور داشتی و هر چه را پاک کنی باز هم اطلاعات تو در اینترنت تمامی ندارد.

گاهی فکر میکنی که اینترنت تو را از خدا دور کرده و باید برای نزدیک شدن به او راهت رو از دنیای مجازی به سمت دنیای خدایی سوق بدهی . ولی گذشته ی تو همچنان در اینترنت پا بر جاست.

ما در اینجا می خواهیم راجب دو توسعه دهنده ی سوئدی با نام های wille dahlbo - linus unneback که سایتی بنام deseat.meرا تاسیس کرده اند به شما معرفی کنیم .که شما می توانید در این سایت با چندکلیک تمام موجودیت اینترنتی خود را پاک کند. در شرایطی که با حساب‌کاربری گوگل‌تان وارد وبسایت می‌شوید، این وبسایت تمام سرویس‌ها و اپلیکیشن‌هایی را که با این میل ساخته‌اید نمایش می‌دهد.
هر حسابی که این سایت می‌تواند پیدایش کند همراه با یک لینک است که از طریق آن لینک می‌توانید به سادگی تاریخچه و حضورتان در آن را پاک کنید. با استفاده از این سایت در مدت کوتاهی می‌توانید از شر همه حساب‌های کاربری، خدمات و اپ‌هایی که استفاده می‌کردید و نام شما را به عنوان صاحب حساب نمایش می‌داد خلاص شوید.

چنین سایت‌هایی برای کسانی که دیگر حوصله استفاده از شبکه‌های اجتماعی و حساب‌های کاربری قبلی‌شان را ندارند  یا می خواهند با دنیای خدا آشتی کنند در مجموع واقعا مفید است.

البته راه‌های دیگری هم برای پاک کردن اطلاعات‌ شخصی‌تان از اینترنت وجود دارد. راه‌هایی مثل پاک کردن اکانت‌تان از شبکه‌های اجتماعی، پاک کردن اطلاعات از سایت‌های جمع‌آوری‌کننده داده‌ها، پاک‌کردن مستقیم اطلاعات از روی سایت‌ها، حذف نتایج قدیمی جستجوها و حذف اکانت ایمیل از سایر این‌ راه‌ها هستند. اما راهی که ما امروز برایتان شرح دادیم راهی اسان و کاربردی برای پاک کردن حساب های شماست

امید وارم ازین مطلب بهره کافی را برده باشید.