چهارشنبه 27 دي 1396بازگشت

همکاری حجاب فاطمی با استارت آپ های دیجی کالا و بامیلو

چهارشنبه 27 دي 1396به گفته حمید رضا نبی خواه مدیر گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی ، همکاری با وب سایتهای دیجی کالا (www.digikala.com) و بامیلو (www.bamilo ) که دو سایت بزرگ ارائه محصولات به صورت آنلاین هستند و ارائه متنوع ترین محصولات حجاب فاطمی در این دو سایت دسترسی آسان , اطمینان در خرید آنلاین و اصالت کالا را برای بانوان سراسر میهن عزیزمان فراهم می نماید.

آقای نبی خواه افزود ، استارت آپ دیجی کالا و بامیلو در زمینه تنوع کالائی در سبد های خرید , تضمین بهترین قیمت , خدمات پس از فروش و مشتری مداری و همچنین برگزاری فروش های مناسبتی در بین سایت های فروش آنلاین محصولات مد و پوشاک بدون شک اولین هستند و این همکاری ایجاد شده قطعا بستری مناسب برای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف خواهد شد

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت ها و تمایز آنها افزود: خریدی سهل و آسان , امنیت در پرداخت , ارسال سریع و به موقع , قیمت منصفانه , اصالت کالا و طرح های فروش ویژه دستاورد این همکاری متقابل خواهد بود که قطعا بازی برد , بردی را رقم خواهد زد که برنده حقیقی بانوان عزیز و محجبه ایران اسلامی خواهند بود.


گفتنی است دیجی کالا و بامیلو، به مناسبت رو نمائی از محصولات برند حجاب فاطمی، اقدام به برگزاری یک فستیوال فروش ویژه کردند که علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میتوانند از تاریخ آغاز همکاری تا پایان اسفند ماه 1396 به سایت دیجی کالا و بامیلو  مراجعه کنند.. و تجربه یک خرید متفاوت ارزان و بیادماندنی را تجربه کنند.


در پایان جناب آقای حمید رضا نبی خواه افزودند: به زودی برنامه گسترده ای برای حضور در بازار آنلاین سایر کشور های اسلامی و گسترش برند حجاب فاطمی در عرصه بین المللی را در دستور کار واحد بازاریابی و فروش حجاب فاطمی خواهیم گذاشت.