پنجشنبه 11 آ㬈ر 1395بازگشت

افتتاح بزرگترین فروشگاه حجاب ایران در مشهدالرضا(ع)

پنجشنبه 11 آ㬈ر 1395افتتاح بزرگترین فروشگاه حجاب ایران در مشهدالرضا(ع)

به گزارش روبط عمومی گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی ، هفتمین شعبه حجاب فاطمی در شهر مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (علیه السلام ) که به نوعی بزرگترین فروشگاه حجاب ایران میباشد در تاریح 11/09/95 همزمان با آغاز ماه ربیع الاول افتتاح گردید , درمراسم افتتاحیه که با حضور تعدادی از فعالین فرهنگی شهر مشهد و همچنین مهمانان و اعضاء باشگاه فرهنگی حجاب فاطمی برگزار شد مدیر گروه فرهنگی حجاب فاطمی جناب آقای حمید رضا نبی خواه به بیان اهداف و آرمان های مجموعه خود پرداخت .

به گزارش روبط عمومی گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی در این افتتاحیه بزرگ آقای حمید رضا نبی خواه  مدیر گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی ضمن ابراز خرسندی از استقبال به عمل در این مراسم و همچنین تقدیر و تشکر از مدعوین محترم اظهار داشت: به دنبال آن هستیم که در کنار کار فرهنگی ترویج حجاب و عفاف اسلامی , ایرانی در کشور بتوانیم دسترسی آسان برای بانوان شهر بهشت و زائرین گرامی حضرت رضا (علیه السلام ) به ملزومات حجاب را در یک مجموعه اختصاصی که به صورت عرضه مستقیم از چرخه تولید تا مصرف کننده حقیقی که بانوان محجبه هستند را داشته باشیم .

در این مجموعه تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا هر آنچه مورد نیاز یک بانوی فاطمی میباشد را فراهم کنیم که از آن جمله میتوان به تولید و ارائه انواع چادر های سنتی , ایرانی و عربی با بیش از 40 مدل ؛ انواع پارچه های چادری مشکی , رنگی و نمازی که همراه با دوخت رایگان ارائه میشود , انواع مقنعه و شال و روسری و از همه مهمتر نیاز واقعی جامعه امروز مانتو های اسلامی را ارائه کنیم .

از دیگر بخش های این مجموعه ایجاد غرفه کودک و نوجوان میباشد که در آن تمامی نیاز های یک دخترمومنه که در این وضعیت متاسفانه نابسامان فرهنگی , اعتقادی کنونی جامعه نمیتواند تشخیص درستی از نیازهای پوشش خود را داشته باشد ایجاد کردیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد که از افتخارات گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی ایجاد اشتغال زائی در بخش تولید خصوصاً برای بانوان خود سرپرست میباشد و اعلام کرد که قریب به 50 خانواده از این طریق علاوه بر کسب رزق و روزی حلال به اعتلای فرهنگ حجاب کمک میکنند.

وی با تاکید بر لزوم استمرار توسعه پایدار در کسب و کار، تصریح کرد: حرکت رو به جلو از مهمترین اصول رشد و پیشرفت است و گسترش محدوده فعالیت جزو علائم حرکت رو به جلو محسوب می‌شود و همچنین ابراز کرد که گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی نهادی مستقل و خصوصی میباشد و دست یاری به سوی هیچ نهاد و ارگانی دراز نکرده است.

حمید رضا نبی خواه گام بعدی را گسترش شبکه فروشگاهی در سایر شهر های کشور عزیزمان ایران اعلام و تشریح کرد: آمادگی اعطاء نمایندگی به تمامی شهر های کشور را با شرایط ویژه ای داریم .

در پایان هم در مراسمی به قید قرعه سه کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به سه نفر از خریدارانی که در مراسم افتتاحیه نسبت به خرید اقدام کردند اهدا گردید.


به گزارش روبط عمومی گروه فرهنگی تولیدی حجاب فاطمی نشانی این شعبه از مجموعه فروشگاه حجاب فاطمی ؛ مشهد مقدس پنجراه سناباد به سمت چهار راه دکترا (سه راه ادبیات) نبش ابن سینا 6 میباشد

و شماره تلفکس شعبه 05138414340 و نشانی وبسایت حجاب فاطمی www.hejabfatemi.ir  می باشد .

از گالری تصاویر افتتاحیه دیدن بفرمائید


انتشار گسترده این اتفاق بزرگ در صفحه اصلی سایت اخبار رسمی جمهوری اسلامی ایران